2023. április 19., szerda 10:11

Bérszámfejtő asszisztens

Dinamikusan növekvő, fiatalos bérszámfejtési üzletágunk szakmai csapatába keresünk bérszámfejtő asszisztens munkakörbe jelentkezőket.

Az ICT Európa Magyarország legdinamikusabban növekvő, és az egyik legnagyobb magyar tulajdonban lévő könyvelőirodája. Bérszámfejtési üzletágunk szakmai csapatába keressük tapasztalattal rendelkező, könyvelői csoportvezető munkakörbe új munkatársunkat.

Bérszámfejtő asszisztensként az alábbi feladatok ellátásával bízunk meg téged:

  • A csoportvezető által beosztott munkaütemezés szerint a bérszámfejtés segítése, előkészítése
  • Bérrel kapcsolatos adóbevallások készítése
  • Be- és kilépő dolgozókkal kapcsolatos adminisztráció
  • Év végi feladatok, nyilatkozatok, SZJA bevallás készítése

Miért válassz minket?

  • Rendszeresen képezzük kollégáinkat, ezáltal nálunk folyamatos fejlődési és 1,5 éven belüli előrelépési lehetőség is vár rád
  • Dinamikus, fiatalos csapatunknak rendszeresen szervezünk csapatépítéseket és közös programokat
  • A digitalizáció elkötelezett hívei vagyunk, így változatos software környezet vár munkád során
  • Munkavállalóink igényeit folyamatosan felmérjük, visszajelzéseiket komolyan vesszük
  • Az ügyfelek sokrétűségéből adódóan változatos feladatokkal és szakmai kihívásokkal találkozhatsz
  • Home Office lehetőséget biztosítunk munkavállalóinknak

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • Elvégezted a TB- és bérügyintéző tanfolyamot
  • Felhasználói szinten ismered és hatékonyan használod az MS Excel programot
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzésre vagy képes
  • Ha angolul is jól kommunikálsz, előnyt élvezel az elbírálásban

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Heti két nap home office lehetőség

Elolvastam és elfogadom az Adatkezelési Tájékoztatót

if facebook 317746
if linkedin 317735

Kövessen minket Facebook-on, Twitter-en és LinkedIn-en is!

ict finance weboldal logo 230x25 whiteBG
  •   1117 Budapest,
        Fehérvári út 50-52.
        (Dexagon Irodaház 3. em.)
  •   +36-1-33-44-279
  •   +36-1-29-90-474
  • info@icteuropa.hu

Magunkról

Az ICT Európa Finance Zrt. nem csupán egy vállalkozás, cégünk olyan magyar tulajdonban lévő tanácsadó és szolgáltató csoport, ahol egymással összefüggő területeken - adózás, számvitel, informatika, könyvvizsgálat, üzleti döntéstámogatás és jog - alakítottunk ki kiváló minőségű szolgáltatás portfóliót.